Wypadek w Galerii Sfera: Mężczyzna wypadł przez barierki na matkę z dzieckiem w Bielsku-Białej

Czytaj dalej
Fot. JAK
Jacek Drost

Wypadek w Galerii Sfera: Mężczyzna wypadł przez barierki na matkę z dzieckiem w Bielsku-Białej

Jacek Drost

Do nietypowego wypadku doszło w sobotni wieczór w Galerii Sfera w Bielsku-Białej. 40-latek spadł z drugiego piętra na kobietę z dzieckiem. Szybko został zabrany do szpitala. Jest w stanie ciężkim.

Galeria Sfera przy ul. Mostowej w Bielsku-Białej. Centrum tętni życiem, wszędzie mnóstwo ludzi, bo nie dość, że to sobotni wieczór, to na dodatek za pasem są święta. Jednak tuż przed godz. 19.00 w popularnej bielskiej galerii dochodzi do nieszczęścia. Na przechodzącą galerią matkę z 2-letnim dzieckiem nagle spada... mężczyzna.

CZYTAJ TAKŻE
DLACZEGO MĘŻCZYZNA SPADŁ W GALERII HANDLOWEJ

- 40-latek wypadł przez barierkę i spadł z drugiego piętra na dziedziniec galerii - poinformowała mł. asp. Ilona Michal-czyk z bielskiej Komendy Miejskiej Policji. Dodała, że mężczyzna spadając zahaczył o przechodzącą dziedzińcem kobietę z dzieckiem.

Momentalnie zrobiło się zbiegowisko. Na miejsce przyjechały policja i pogotowie. Kobieta z dzieckiem zostali zabrani do szpitala. Na szczęście, po przebadaniu przez lekarzy okazało się, że ich życiu nic nie zagraża i zostali zwolnieni do domu. Mniej szczęścia miał 40-latek, który nieprzytomny, z poważnymi obrażeniami głowy został przewieziony na Oddział Intensywnej Opieki Medycznej bielskiego szpitala.

Jak doszło do wypadku w galerii handlowej?

Informacja o wypadku błyskawicznie obiegła całą Polskę. Wiele osób zastanawiało się, dlaczego 40-latek spadł na dziedziniec. Policja wyjaśniła, że doszło do tego w momencie, kiedy mężczyzna podciągał się na barierkach. Nagle stracił równowagę i runął z kilkudziesięciu metrów w dół. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Pozostało jeszcze 43% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jacek Drost

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.