Wyprawa Polskie Himalaje 2018 z udziałem radomianek. Anita Krzemińska i Marta Gregorczyk jadą do Nepalu i pierwszej bazy na Mount Everest

Czytaj dalej
Fot. Tadeusz Klocek
ik

Wyprawa Polskie Himalaje 2018 z udziałem radomianek. Anita Krzemińska i Marta Gregorczyk jadą do Nepalu i pierwszej bazy na Mount Everest

ik

Jako jedyne wezmą udział w akcji "Polskie Himalaje" organizowanej z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

„Polskie Himalaje 2018” to akcja organizowana z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Szefem wyprawy jest Leszek Cichy, który wspólnie z Krzysztofem Wielickim jako pierwsi na świecie zdobyli Mount Everest zimą. W październiku tego roku zabiorą w Himalaje 500 pasjonatów gór, wśród nich będą też radomianki Anita Krzemińska i Marta Gregorczyk.

Anita Krzemińska i Marta Gregorczyk jako jedyne z Radomia wezmą udział w akcji „Polskie Himalaje 2018”. Jadą do Nepalu, żeby dotrzeć do pierwszej bazy pod Mount Everest. Panie spełniają swoje marzenia i przekonują: rzeczy niemożliwe nie istnieją! W wyprawie wspiera je Urząd Miejski w Radomiu.

Pozostało jeszcze 90% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
ik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.