Wyróżnienia dla wolontariuszy. Są wrażliwi na potrzeby innych ludzi

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Joanna Krężelewska

Wyróżnienia dla wolontariuszy. Są wrażliwi na potrzeby innych ludzi

Joanna Krężelewska

To bodaj najpiękniejszy wyjątek od matematycznych reguł. Z dobrocią jest tak, że mnoży się przez dzielenie. W Sianowie dzieli się nią cała armia wolontariuszy. Od kilku lat ci najaktywniejsi są wyróżniani, a na wszystkich czeka muzyczna niespodzianka.

Bezinteresowna pomoc to szlachetny gest. Warto za nią podziękować, a w Sianowie wdzięczność ta okazywana jest w sposób wyjątkowy. Wolontariusze mają swoje święto - uroczysty Dzień Wolontariusza połączony z koncertem. Inicjatywa samorządu to święto tych, którzy poświęcają czas, angażują się w akcje charytatywne, zbiórki, imprezy ze szczytnym celem.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.