Wyróżnienia dla wolontariuszy z Sianowa. Są wrażliwi na potrzeby innych Ludzi

Czytaj dalej
Fot. Radek Koleśnik
Joanna Krężelewska

Wyróżnienia dla wolontariuszy z Sianowa. Są wrażliwi na potrzeby innych Ludzi

Joanna Krężelewska

To bodaj najpiękniejszy wyjątek od matematycznych reguł. Z dobrocią jest tak, że mnoży się przez dzielenie. W Sianowie dzieli się nią cała armia wolontariuszy. Od kilku lat ci najaktywniejsi są wyróżniani, a na wszystkich czeka muzyczna niespodzianka.

Bezinteresowna pomoc to szlachetny gest. Warto za nią podziękować, a w Sianowie wdzięczność ta okazywana jest w sposób wyjątkowy. Wolontariusze mają swoje święto - uroczysty Dzień Wolontariusza połączony z koncertem. Inicjatywa samorządu to święto tych, którzy poświęcają czas, angażują się w akcje charytatywne, zbiórki, imprezy ze szczytnym celem.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Krężelewska

Rocznik 1983. Absolwentka Wydziału Nauk Historycznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studentka psychologi na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2006 roku dziennikarka „Głosu Pomorza”, dziś „Głosu Koszalińskiego”. Na łamach dziennika relacjonuje przebieg procesów sądowych w sprawach karnych. Pisze o kulturze, sprawdza, co dzieje się w gminie Sianów i gminie Karlino. Na gk24.pl prowadzi magazyn poświęcony kulturze. Autorka książki „Historia pisana zbrodnią”, poświęconej najgłośniejszym procesom sądowym w sprawach karnych, które toczyły się przed koszalińskim sądem po II wojnie światowej. Nałogowo czyta, szczególnie kryminały i przepisy kulinarne. Uwielbia podróże, żeglowanie, wycieczki rowerowe, las i mokry nos psa Muffina.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.