Wystrzałowe kreacje gwiazd. Show skradła Julia Wieniawa

Czytaj dalej
r-bo

Wystrzałowe kreacje gwiazd. Show skradła Julia Wieniawa

r-bo

Magazyn „JOY" po raz kolejny wyróżnił osoby, które są aktywne w sieci i odnoszą sukcesy.

Na gali nie zabrakło całej show-biznesowej śmietanki. Na ściance mogliśmy zobaczyć m.in. Ewę Chodakowską, Marinę Łuczenko, Julię Wieniawę czy Sandrę Kubicką. Ostatnia z nich pozowała z przyszłym mężem - brazylijskim biznesmenem, Kaio Alves Goncalves.Modelka na tę okazję postanowiła założyć gorsetowy crop top i białą rozkloszowaną spódnicę do kostek. Stylizację uzupełniła o srebrno-złoty naszyjnik.

Show skradła jednak Wieniawa, która postawiła na wyjątkowo seksowną stylizację z gorsetem w roli głównej. Całość sprawia nieco bieliźniane wrażenie, co oczywiście od dawna jest hitem. Obok odważnego dekoltu również satynowy dół zwracał uwagę mocnym, niemal sięgającym biodra, rozcięciem. Jak wypadły inne gwiazdy? Izabella Krzan zaimponowała kuszący dekoltem. Marina Łuczdenko Szczęsna wybrała kusą sukienkę w stalowym kolorze, która wyglądała jak uszyta z ptasich piór.

Największą uwagę przyciągnęło wycięcie na nodze. Kończyło się tak wysoko, że spod spodu wystawała halka. Do stalowej kreacji Marina dobrała czarne sandały na szpilkach. Ewa Chodakowska pojawiła się w małej czarnej na jedno ramię, ozdobionej drobnymi dżetami.

r-bo

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.