XIV edycja Finance Week na Uniwersytecie Łódzkim. Tym razem w wersji online. Można się rejestrować na szkolenia

Czytaj dalej
Fot. SKN Progress
Alicja Zboińska

XIV edycja Finance Week na Uniwersytecie Łódzkim. Tym razem w wersji online. Można się rejestrować na szkolenia

Alicja Zboińska

Finance Week to cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów dla studentów z zakresu ekonomii, finansów, a także tzw. umiejętności miękkich. Konferencja jest organizowana od lat, a najnowsza edycja rozpocznie się we wtorek 11 maja.

Organizatorem wydarzenia jest Koło Naukowe SKN Progress z Uniwersytetu Łódzkiego, zaś tegoroczna edycja - ze względu na pandemię koronawirusa - musi odbyć się w Internecie. Szkolenia będą więc prowadzone za pomocą platformy Teams. Odbędą się w dniach od 11 do 14 maja.

- Naszym zdaniem najpopularniejszym tematem będzie szkolenie pod hasłem ,,Gospodarka rok od wybuchu pandemii – w jakim punkcie jesteśmy, dokąd zmierzamy” - podkreślają organizatorzy. - Poprowadzi je Łukasz Tarnawa z BOŚ BANKU.

Wykłady specjalistów

Będzie się również można dowiedzieć jak długoterminowo oszczędzać i inwestować, a także poznać cykl życia obligacji od emisji do wykupu.

Organizatorzy zaznaczają, ze każdy z partnerów jest specjalistą w swojej dziedzinie, dzięki czemu wykłady będą ciekawe dla słuchaczy.

Certyfikaty i nowe spojrzenie

Uczestnicy konferencji otrzymają certyfikaty z niektórych szkoleń, a organizatorzy są przekonani, że zyskają też nowe spojrzenie na niektóre tematy. Z innych wykładów może się dowiedzieć jak wygląda praca w zawodzie, na przykład biegłego rewidenta. Zorganizowane zostanie bowiem szkolenie pod hasłem: "Zawód biegłego rewidenta - od strony narzędzi informatycznych”. Pozwoli to odpowiedzieć na pytanie, czy dana ścieżka kariery jest odpowiednia dla konkretnej osoby, ewentualnie zastanowić się nad przebranżowieniem się.

Jak się zgłosić?

Do udział w konferencji można zgłosić się poprzez profil Koła Naukowego SKN Progress w mediach społecznościowych: Facebook i Instagram. Tak znajduje się bowiem link, za pomocą którego można zapisać się na wydarzenie.

Pozostało jeszcze 2% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Alicja Zboińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.