Materiał informacyjny YOUBEE

YOUBEE

YOUBEE
Materiał informacyjny YOUBEE

Youbee jest młodą, stale rozwijającą się firmą z Gdańska, która od lat pasjonuje się złotem Bałtyku czyli bursztynem. To właśnie w tym mieście - światowej stolicy bursztynu zdaliśmy sobie sprawę jak ciekawym kamieniem jest bursztyn. Proces jego powstawania stał się ogromną inspiracją dla projektantów Youbee. Nasze położenie, wiedza zdobywana z pokolenia na pokolenie, determinacja oraz zamiłowanie do bursztynu sprawiły, że staliśmy się producentem zjawiskowej biżuterii. Bursztyn stał się dla Nas inspiracją nie tylko ze względu na niezwykłe barwy kamienia czy uznanie na całym świecie, uwielbiamy go również dlatego, że posiada wiele właściwości leczniczych. W Naszej firmie od zawsze ceniliśmy sobie wielofunkcjonalne rozwiązania, dlatego postawiliśmy na bursztyn.
Biżuteria z tym kamieniem jest nie tylko piękna, ale także potrafi pomóc przy wielu dolegliwościach, dlatego Nasza biżuteria zachwyca klientów na całym świecie. Chcielibyśmy zainspirować kobiety do wybierania Polskiego Produktu - złota Bałtyku. Bursztyn uwielbiany jest na całym świecie, dlatego Naszą misją jest przekonanie Polek do wyboru biżuterii bursztynowej.

W Youbee dbamy o to, aby każda z kobiet poczuła się wyjątkowo. W ofercie posiadamy wiele modeli po to, by urozmaicić wybór Paniom, które cenią sobie klasyczne kamienie naturalne. Mamy nadzieję, że Nasze wyjątkowe kolekcje oczarują kobiety, które tak jak my pokochają biżuterię z bursztynem.

Youbee - Wszystko co piękne zrodzone jest z miłości...

Nasza firma zajmuje się sprzedażą głównie biżuterii bursztynowej od 2018 r. Nasze produkty można kupić na stronie internetowej, Facebooku lub platformach sprzedażowych.

Zapraszamy!
Adres: Przybrzeżna 5
80-069 Gdańsk
nr tel: 798 807 020
mail: [email protected]
facebook: Youbee.pl
instagram: youbee.pl

logo
Materiał informacyjny YOUBEE

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.