Piotr Sobierajski

Zaatakował nożem kobietę. Wyskoczył z 7. piętra, zginął. Dramat w bloku przy ul. Małobądzkiej w Sosnowcu

W tym bloku przy ul. Małobądzkiej miał miejsce rodzinny dramat Fot. Piotr Sobierajski W tym bloku przy ul. Małobądzkiej miał miejsce rodzinny dramat
Piotr Sobierajski

23-letni mężczyzna wyskoczył w sobotę 17 marca po godzinie 20. z okna balkonowego bloku na 7 piętrze w Sosnowcu. Zginął na miejscu. Wcześniej pokłócił się ze swoją partnerką, a zranił nożem jej siostrę. Kobieta trafiła do szpitala, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Interweniowała policja. Na miejscu #nie padły jednak strzały. Dramat rozegrał się w Sosnowcu w bloku przy ulicy Małobądzkiej.

- Z tego, co ustaliliśmy, mężczyzna wysłał do swojej partnerki SMS-y z informacją, że może popełnić samobójstwo. Ta wzięła więc ze sobą starszą siostrę i obie udały się do mieszkania kobiety przy ul. Małobądzkiej - relacjonuje podinspektor Mariusz Łabędzki z sosnowieckiej policji.

TRAGEDIA W SOSNOWCU: DLACZEGO DOSZŁO DO TEGO WYPADKU?

- Kiedy na miejscu zjawili się policjanci, zastali zabudowany korytarz, gdzie znajdowały się mieszkania. Po chwili z jednego z nich wybiegła zapłakana kobieta z dwuletnim dzieckiem na ręce. Otworzyła te drzwi na korytarz i poinformowała, że w środku jest jej siostra z jej partnerem. Było słychać krzyki. Policjanci chcieli wejść do środka, ale wtedy w drzwiach pojawił się mężczyzna, który trzymał w ręce nóż przyłożony do szyi kobiety. Wszędzie widać było już wtedy dużo krwi. Policjanci wyjęli broń i wezwali mężczyznę do odrzucenia niebezpiecznego narzędzia - dodaje policjant.

Pozostało jeszcze 54% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Piotr Sobierajski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.