WAK, MAW

Zaginęła suczka. Nagroda 500 zł

Zaginęła suczka Sinti Fot. Schronisko Zielona Góra Zaginęła suczka Sinti
WAK, MAW

Krótkie wiadomości z powiatu świebodzińskiego i Zielonej Góry.

ZBĄSZYNEK - Zgłoś propozycję nazwy nowego ronda
Zakończono budowę i odebrano od wykonawców rondo przed dworcem PKP. Nie ma ono jednak swojej nazwy. Wcześniej padła propozycja świętej Katarzyny czy kolejowe, ale ostateczną decyzję podejmą radni. I do końca stycznia 2016 roku zainteresowani mogą zgłaszać do Urzędu Miasta swoje propozycje.

BUCZE/LUBRZA - Obok stawu, centrum rekreacyjne wsi
Zakończono kształtowanie stawu czy też oczka wodnego w miejscowości Bucze. Obok stawu ma powstać centrum rekreacyjne wsi ze stołami, grillem, zadaszoną altaną. Większośc prac ma być wykonana wiosną, wtedy też staw zostanie napełniony wodą. Popłynie ona ze źródła, znajdującego się pod dnem stawu.

Zaginęła suczka Sinti
Schronisko Zielona Góra Zaginęła suczka Sinti

ZIELONA GÓRA - Zaginęła suczka Sinti. Czy ktoś ją widział?
Dla znalazcy przewidziana nagroda 500 zł! Sinti w 2014 roku trafiła do schroniska. Przestraszona, nieufna... Wolontariusze zabierali ją często na spacery. Jednak ten ostatni był nieszczęśliwy. Suczka wypięła się z szelek i uciekła. Do tej pory nie udało się jej znaleźć. - Sinti jest niestety płochliwa. Prosimy jej nie łapać na siłę, nie gonić. To ją tylko wystraszy. Najlepiej obserwować i od razu zadzwonić do nas 784 90 88 90 - informują pracownicy schroniska. Dla znalazcy sponsor przewidział nagrodę - 500 zł.

WAK, MAW

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.