Jakub Roszkowski

Zamiast spowalniacza ruchu ma być trójwymiarowe przejście dla pieszych

Zamiast spowalniacza ruchu ma być trójwymiarowe przejście dla pieszych
Jakub Roszkowski

Wciąż nie ma bezpiecznego przejścia dla pieszych przy ul. Nowowiejskiego w Białogardzie. Padł więc pomysł, by wymalować przejście trójwymiarowe, pierwsze takie w regionie, a drugie w Polsce.

- Obejrzałem jakiś program interwencyjny w telewizji. I właśnie tam dostrzegłem to przejście. Natychmiast skontaktowałem się z burmistrzem Lidzbarka Warmińskiego - opowiada Robert Borkowski, radny miejski z Białogardu. To on od kilku już lat walczy o wybudowanie porządnego, przede wszystkim bezpiecznego przejścia dla pieszych na ul.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jakub Roszkowski

Białogard, Mielno i okolice, ale także Koszalin i powiat koszaliński to miejsca, o których piszę przede wszystkim. Analizuję rynek paliw w regionie, trzymam rękę na pulsie w sprawie szeroko rozumianego biznesu, ale także pogody i wakacji nad morzem. Bo wiadomo, Mielno to obok Kołobrzegu i Gdańska najczęściej odwiedzana miejscowość nadmorska w kraju. 


Pod moją "opieką" są również koszalińscy, mieleńscy i białogardzcy samorządowcy. Jeśli coś zmalują, nabroją lub popsują albo wręcz przeciwnie, zrobią coś naprawdę dobrego, ja o tym napiszę. 


 


W Głosie Koszalińskim pracuję od 2000 roku. To właściwie moja pierwsza i jak na razie jedyna praca. To moja siostra chciała zostać dziennikarzem. Ostatecznie to jednak ja poświęciłem temu zajęciu już ponad połowę życia.


 


Jestem domatorem i naprawdę najlepiej czuję się w swoim domu. Może to dlatego, że po intensywnym dniu w gazecie potrzebuję wyciszenia...    


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.