Zapisz się na Terenową Masakrę w Bydgoszczy. Start!

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Bloch
Maciej Myga

Zapisz się na Terenową Masakrę w Bydgoszczy. Start!

Maciej Myga

W czwartek (10 grudnia) ruszają zapisy na „Terenową Masakrę”, bieg z przeszkodami w Myślęcinku. Pierwsi chętni mogą liczyć na zniżki.

W czwartek (10 grudnia) o godzinie 9:00 rozpocznie się rejestracja zawodników na 5 i 10 km. Jak informują organizatorzy, pierwszych 150 zawodników może liczyć na specjalnie obniżone opłaty startowe. Grupy 5 i 10-osobowe uzyskują dodatkową premię za rejestrację. Ceny wpisowego rozpoczynają się już od 79 złotych. Chętni mogą zapisywać się teraz aż do wyczerpania limitu miejsc: po 800 osób na każdy z dystansów.

Terenowa Masakra odbędzie się 29 maja i 25 września 2016 w bydgoskim Myślęcinku - największym parku miejskim w Polsce. To bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Na trasie 5 i 10 kilometrowych pętli na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy.

W pierwszej edycji Terenowej Masakry - w 2014 roku - wystartowało blisko tysiąc zawodników z całej Polski.
Dariusz Bloch Dziesiątki przeszkód: tych naturalnych i stworzonych przez nas, wymagają od zawodników zróżnicowanych umiejętności i współpracy - mówi Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry.

W pierwszej edycji Terenowej Masakry wystartowało blisko tysiąc zawodników z całej Polski, a impreza zebrała bardzo dobre recenzje. Podobały się nie tylko ciekawe przeszkody, ale też zróżnicowany teren i pozytywna atmosfera.

Terenowa Masakra to przede wszystkim wyzwanie, nie tylko dla regularnych biegaczy

- Dziesiątki przeszkód: tych naturalnych i stworzonych przez nas, wymagają od zawodników zróżnicowanych umiejętności i współpracy - zaznacza Rafał Szulakowski, organizator Terenowej Masakry.

Maciej Myga

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.