Maria Zawała

Zapraszamy do nowego wydania tygodnika Śląsk Plus [INTERAKTYWNE WIDEO]

Zapraszamy do nowego wydania tygodnika Śląsk Plus [INTERAKTYWNE WIDEO]
Maria Zawała

Szanowni Państwo, jeśli dziś piątek, to znaczy, że kolejny, dziewiąty już numer Śląska Plus, jedynego w Polsce tak interaktywnego tygodnika, poleca się Państwu do czytania.

W tym tygodniu na Śląsku jeszcze żyjemy Barbórką, nie dziwi więc kilka górniczych tematów. Zobaczcie m.in. filmy z wizyty górników u prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz posłuchajcie górniczej orkiestry. To zwyczaj na Śląsku, że 4 grudnia górników budzą dźwięki muzyki.
Posłuchajcie też fragmentu utworu zespołu Myslovitz. To ważne, bo dochód z niego wspiera poszkodowanych w katastrofie w kopalni Mysłowice-Wesoła.
Zapraszamy też na wirtualny spacer po Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. A w naszym cyklu: Tak było, tak jest - Mysłowice. Zobaczcie archiwalne zdjęcia i porównajcie ze współczesnymi.
No i na rynek w Katowicach prosimy. Nie tylko mieszkańcy Katowic czekają na ten reprezentacyjny plac miasta. Wkrótce się doczekają. Zobaczcie linię czasu 3D.
Zespół tworzonego przez "Dziennik Zachodni" Śląska Plus życzy miłego weekendu. Mamy nadzieję, że spędzicie Państwo na czytaniu naszych tekstów, oglądaniu filmów, map i zdjęć miłe chwile. Śląsk Plus to "Dziennik Zachodni" w cyfrowym wymiarze, porządne, nowoczesne dziennikarstwo.

Twitter: @MariaZawała

Włącz zajawkę wideo, a jeśli zainteresuje Cię temat, kliknij we wskazane pole