Zapraszamy zacnych Gości w warowne progi, gdzie co weekend Włodarz imprezy wyprawia

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Zapraszamy zacnych Gości w warowne progi, gdzie co weekend Włodarz imprezy wyprawia

Materiał informacyjny

Warownia Pszczyńskich Rycerzy to zamek oraz doskonała restauracja w jednym. Wraz z całą rodziną możesz odwiedzać nas codziennie, brać udział w animacjach i próbować rarytasów kuchni polsko-europejskiej.

Królewskie przysmaki Warowni mogą także zagościć na Twojej imprezie, dzięki usłudze cateringu. Do wyboru pozostają wszystkie strawy z menu Warowni i dania na specjalne zamówienie. Szczególnie polecamy imprezy weekendowe, podczas których mają miejsce wydarzenia tematyczne. Chcesz, abyśmy zorganizowali dla Ciebie imprezę w plenerze lub w klimatycznych wnętrzach? W Warowni urządzamy bajkowe wesela, kameralne spotkania rodzinne, imprezy firmowe, rycerskie biesiady, koncerty i spektakularne turnieje rycerskie. Spełniamy marzenia - małych i dużych Przybyszów.

Ślub i wesele

Doskonała lokalizacja, kameralne miejsce, a wokół imponujący las - Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza przyszłych małżonków do uczczenia ceremonii zaślubin w średniowiecznym zamku. Organizujemy wesela tradycyjne oraz utrzymane w bajkowym stylu, w klimatycznych murach zamku lub w malowniczym plenerze.

Imprezy firmowe

Z pewnością wiesz, jak istotną rolę w rozwoju firmy odgrywa zintegrowany, współpracujący ze sobą zespół. Aby nadać spotkaniom integracyjnym unikalnej oprawy i wzmocnić ich efektywność, pragniemy zaprosić Cię do organizacji eventów firmowych w średniowiecznej restauracji w Pszczynie na Śląsku.

Komunie

Przyjęcie komunijne w murach średniowiecznego zamku zachwyci wszystkich uczestników uroczystości. Perfekcyjna organizacja, wyborne jadło, klimatyczne wnętrza i moc unikalnych atrakcji sprawią, że Komunia w Warowni stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Urodziny i imieniny

Niechaj Twoje urodziny lub imieniny staną się niezapomnianym wydarzeniem dla Ciebie i Twoich Gości. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny scenariusz imprezy. Nasi animatorzy zadbają o gry i zabawy dla gości w każdym wieku. Odbędą się tańce, pokazy i animacje.

Imprezy dla szkół i przedszkoli

Na dzieci w każdym wieku, a i na Grono Pedagogiczne, czeka w Warowni moc magicznych atrakcji. To doskonałe miejsce na organizację pełnej przygód wycieczki szkolnej, inspirowanej epoką Średniowiecza. Do zobaczenia w naszym zamku!

Studniówki

Studniówka to tradycyjna już wspólna impreza uczniów i nauczycieli na sto dni przed maturą. Warto zadbać, aby była to pamiętna noc! Gdzie można zorganizować tą niepowtarzalną zabawę? Tylko w tak niezwykłym miejscu, jak Warownia Pszczyńskich Rycerzy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Chcesz zorganizować imprezę w Warowni? Masz pytania? Napisz do nas! Odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.

info@warownia.com.pl
609 820 939

Warownia Pszczyńskich Rycerzy
ul. Bielska 50,
43-200 Pszczyna,
woj. śląskie

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.