Zatańczymy dla chorych dzieciaków

Czytaj dalej
Fot. Małgorzata Trzcionkowska
Małgorzata Trzcionkowska

Zatańczymy dla chorych dzieciaków

Małgorzata Trzcionkowska

Już w maju Szprotawski Dom Kultury zaprasza na koncert charytatywny na rzecz chorych dzieci. Tym razem główną atrakcją będą tańce.

Co roku Szprotawski Dom Kultury organizuje koncerty charytatywne na rzecz potrzebujących dzieci.

W ubiegłym zbierano pieniądze na rzecz Lilianki Hołowni, córki policjantki ze Szprotawy. Dziewczynka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa i wymaga stałej rehabilitacji. - W tym roku chcemy wesprzeć rodzinę z Wiechlic, w której są dwie ciężko chore dziewczynki - zapowiada Teresa Zima, dyrektor SzDK. - Gwiazdą naszego wieczoru będzie wokalno-taneczny zespół rampa, ale oprócz tego będzie też wielu znakomitych gości.

Zatańczy burmistrz Józef Rubacha z żoną, przewodniczący rady Andrzej Skawiński, dyrektorki przedszkoli nr 1 i 3, szkół, Zbigniew Czmuda, właściciel Pałacu Wiechlice, a także dr Robert Zawrotniak. Na scenie swoje umiejętności (a raczej ich brak) zaprezentuje również dziennikarka „Gazety Lubuskiej”.

- Jak zawsze liczymy na wsparcie naszej wspaniałej publiczności, która wspaniale się bawi z naszymi artystami. Czekamy na sponsorów i dobre pomysły.

Dyrektor Teresa Zima już zaprasza na majowy koncert charytatywny na rzecz potrzebującej rodziny z Wiechlic.
Małgorzata Trzcionkowska Dyrektor Teresa Zima już zaprasza na majowy koncert charytatywny na rzecz potrzebującej rodziny z Wiechlic.
Małgorzata Trzcionkowska

Pracuję w oddziale w Żaganiu. Interesuje mnie to, co się dzieje w moim mieście.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.