Zbigniew Smółka nie spełnił marzeń kibiców Stali Mielec. Czy uda się to nowemu trenerowi Arturowi Skowronkowi? [OCENA SEZONU, ANALIZA]

Czytaj dalej
Fot. Marzena Bugala- Azarko / Polska Press
Kuba Zegarliński

Zbigniew Smółka nie spełnił marzeń kibiców Stali Mielec. Czy uda się to nowemu trenerowi Arturowi Skowronkowi? [OCENA SEZONU, ANALIZA]

Kuba Zegarliński

Czy Zbigniew Smółka zostawił po sobie spaloną ziemię? Czy Stal Mielec może znów grać o ekstraklasę? Co czeka nowego trenera Artura Skowronka?

Nowy trener Stali Mielec przenosi się na Podkarpacie z Wigier Suwałki. Z zespołem, którego nikt nie uważał za faworyta, wywalczył 6.miejsce w Nice 1 lidze, a szanse na awans do ekstraklasy stracił dopiero w przedostatniej kolejce.

Wysokie cele

Artur Skowronek w swoim trenerskim CV ma również Ruch Radzionków, ekstraklasową Pogoń Szczecin, Polonię Bytom, ekstraklasowy Widzew Łódź, GKS Katowice, Olimpię Grudziądz. Artur Skowronek dysponuje niezbędną licencją trenerską UEFA Pro.

- Jestem bardzo ambitną osobą, chcę się rozwijać. Klub Stal Mielec to fantastyczne tradycje, ale dzisiaj to też fantastyczni piłkarze i są to bardzo mocno argumenty, by myśleć też o moim indywidualnym rozwoju - powiedział po przyjeździe do Mielca Artur Skowronek.

W dalszej części artykułu:

* Stal w liczbach

* oceny podstawowych pikarzy Stali

* Co Krzysztof Rześny sądzi o polityce trenera Stali?

Pozostało jeszcze 88% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Kuba Zegarliński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.