Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego

Czytaj dalej
Materiał informacyjny ZDROWY SEANS REMIGIUSZ WACHOWSKI

Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego

Materiał informacyjny ZDROWY SEANS REMIGIUSZ WACHOWSKI

Energia, młody duch, profesjonalizm i pasja! W Oleśnie powstało miejsce, które łączy naprawdę wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy zadbają o zdrowie ciała, jak i ducha. „Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego” ma wiele do zaoferowania, przekonajcie się sami!

Zdrowy Seans to inicjatywa młodych, utalentowanych mieszkańców Olesna, którzy służą pomocą w wielu sferach zdrowia. Dzięki dużemu doświadczeniu i zdobytym kwalifikacjom ich usługi pomagają każdemu, kto tego potrzebuje. Jest to naprawdę duże przedsięwzięcie, świadczy o tym choćby fakt, że Zdrowy Seans zajmuje całe piętro galerii!

Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego

Jest to imponujący projekt! Dwa gabinety fizjoterapii, salka motoryczna do ćwiczeń, sala do jogi, gabinet dietetyczny i komora hiperbaryczna, to miejsca, w których można odnaleźć coś dla siebie. Nowoczesny sprzęt i profesjonalne przygotowanie pomieszczeń, to tylko czubek góry lodowej. W tym projekcie najważniejsi są ludzie. W tym przypadku to młody i energiczny zespół z dużym doświadczeniem i nienagannym podejściem do drugiego człowieka. Dzięki pasji do swojego zawodu oddają się w całości wykonywanym usługom i niosą pomoc mieszkańcom Olesna i okolic.

Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego

W gabinecie fizjoterapii spotkać można Remigiusza Wachowskiego, Mateusza Hałupkę oraz Michała Barnata. O sprawność fizyczną dbają: Beata Banasik, Krzysztof Meryk, Kacper Zacha i Remigiusz Wachowski. Zajęcia z hatha jogi poprowadzi doskonale wszystkim znana w Oleśnie Joanna Hęcińska, która wprowadzi do świata jogi zarówno dorosłych, jak i dzieci.

O odpowiednie odżywianie zadba zawsze uśmiechnięta Monika Bartoszek z firmy Healthy Belly. Marketingiem i promocją usług zajmie się doświadczony Specjalista ds. Marketingu Julia Zając, a nad sprawnym funkcjonowaniem obiektu i obsługą klientów czuwać będzie psycholog biznesu Maciej Błaszczyk.

Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego

Warto wspomnieć również o tlenoterapii hiperbarycznej, która jest niewątpliwie unikatowym urządzeniem na skalę gminy i powiatu. Chcąc dowiedzieć się, jak funkcjonuje komora i jakie niesie korzyści, należy pamiętać o trzech słowach: Regeneracja, Zdrowie, Uroda.

Certyfikowany personel przeprowadzi Was przez cały seans i pomoże się zregenerować, wypocząć i naładować baterię na kolejne dni. Komora hiperbaryczna, dzięki zwiększonemu ciśnieniu, ma na celu dostarczenie tlenu do organizmu w miejsca nieukrwione, w które tlen nie dociera, co pozwala na regenerację całego ciała i szybszy powrót do zdrowia.

Polecana jest osobom uprawiającym sport. Podnosi wydolność fizyczną, przyspiesza regenerację tkanki mięśniowej, kostnej i chrzęstnej. Pomaga uśmierzyć ból przy urazach i skraca powrót do formy. Dla osób po ciężkich urazach neurologicznych, tlenoterapia hiperbaryczna jest sposobem na pobudzenie połączeń nerwowych i przywrócenia pełnej sprawności po udarach czy wylewach.

Ma również korzystny wpływ na dolegliwości o charakterze wieńcowym. Reguluje ciśnienie tętnicze i zapobiega zawałom serca. Dla osób, które cierpią na dolegliwości dermatologiczne ma również zastosowanie. Leczenie trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, egzemy staje się prostsze dzięki komorze hiperbarycznej. Tlen w wysokim stężeniu powoduje regenerację tkanki skórnej i przyspiesza gojenie się ran powstałych w wyniku choroby. Przekonaj się sam, jakie korzyści przyniesie ci tlenoterapia.
Niepozorne Olesno stało się centrum zdrowia powiatu oleskiego, z którego skorzystać może każdy.
A czy Ty masz ochotę na Zdrowy Seans?


737177882
ul. Wielkie Przedmieście 20,
Olesno 46-300
[email protected]
www.facebook.com/zdrowyseansolesno/


Zdrowy Seans Remigiusza Wachowskiego


Materiał informacyjny ZDROWY SEANS REMIGIUSZ WACHOWSKI

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.