Sandra Soczewa

ZIELONA GÓRA Chwile grozy nad zielonogórskim ratuszem! Tak wyglądały warsztaty Slackline! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Niektórym zapierało dech w piersiach, gdy zobaczyli, co dzieje się na zielonogórskim deptaku. A w zasadzie to... nad deptakiem!Warsztaty odbyły się na Fot. Mariusz Kapała / GL Niektórym zapierało dech w piersiach, gdy zobaczyli, co dzieje się na zielonogórskim deptaku. A w zasadzie to... nad deptakiem!

Warsztaty odbyły się na deptaku, na placu przed sceną Miasteczka Winiarskiego. A czym dokładnie jest slackline? Jest to dyscyplina sportowa, która polega na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, której szerokości zazwyczaj wynosi... od 2,5 do 5 cm. Przejść po takiej linie to nie lada wyzywanie.

A przejście po linie na takiej wysokości to już jest naprawdę coś!

Sandra Soczewa

Niektórym zapierało dech w piersiach, gdy zobaczyli, co dzieje się na zielonogórskim deptaku. A w zasadzie to... nad deptakiem! Warsztaty odbyły się na deptaku, na placu przed sceną Miasteczka Winiarskiego. A czym dokładnie jest slackline? Jest to dyscyplina sportowa, która polega na chodzeniu i wykonywaniu trików na taśmie, której szerokości zazwyczaj wynosi... od 2,5 do 5 cm. Przejść po takiej linie to nie lada wyzywanie. A przejście po linie na takiej wysokości to już jest naprawdę coś!

Sandra Soczewa

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.