Zima za pasem więc P&P AUTO DUET najlepiej przygotuje Twój samochód

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Zima za pasem więc P&P AUTO DUET najlepiej przygotuje Twój samochód

Materiał informacyjny

Warsztat samochodowy P&P Auto Duet to solidna firma z tradycjami, od 1992 roku prowadzą ją Ci sami właściciele, stale rozwijając o nowy sprzęt i usługi. Działający w Kozach P&P Auto Duet oferuje więc dziś nie tylko usługi związane z mechaniką samochodową, można tu zrobić przegląd, wymienić opony, umyć samochód a nawet wykupić ubezpieczenie.

Warsztat należy do ogólnopolskiej sieci warsztatów Q SERVICE CASTROL. Ulica Krzemowa 50 w Kozach to najlepszy adres dla wszystkich posiadaczy samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 tony, tutaj załatwimy tak naprawdę każdą sprawę związaną z naszym pojazdem. P&P Auto Duet obsługuje wszystkie marki samochodów a niebawem, będzie można naprawiać tu również auta hybrydowe.

Zadbaj o swój samochód na zimę

Zbliża się najtrudniejszy okres dla kierowców, czyli czas wymiany opon na zimowe i nie tylko. To również doskonały moment, aby sprawdzić akumulator, hamulce oraz skontrolować olej i płyny eksploatacyjne. W P&P Auto Duet sprawdzimy i przygotujemy auto do zimy. Wymienimy opony, a jeśli zajdzie taka potrzeba przechowamy je tu również do następnego sezonu. Na miejscu działa też stacja kontroli pojazdów a przy okazji przeglądu możemy opłacić ubezpieczenie samochodu.

Auto kosmetyka nie tylko przed zimą

P&P Auto Duet przygotowuje samochody również do sprzedaży. Tutejsza myjnia samochodowa poleca m.in. mycie z woskowaniem i odkurzanie wnętrza pojazdu. Ceny w P&P Auto Duet w ogóle są bardzo przystępne, podstawowa usługa, czyli wymiana oleju i filtr oleju dostępna jest od 80 zł.

Mechanika, wulkanizacja, ubezpieczenia

W ofercie P&P Auto Duet znajdują się takie usługi jak: mechanika samochodowa, stacja kontroli pojazdów, przeglądy rejestracyjne, myjnia, naprawy powypadkowe, wulkanizacja, serwis opon, serwis samochodowy, serwis klimatyzacji, serwis ogumienia, auto kosmetyka, przeglądy rejestracyjne a od niedawna również ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe i turystyczne.

Warsztat samochodowy w Kozach otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.
Więcej informacji na temat P&P Auto Duet znaleźć można na stronie: www.auto-duet.com.pl

Materiał informacyjny

plus.dziennikzachodni.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.