Zjazd Krystyn. To one go organizują [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Czytaj dalej
Katarzyna Domagała-Szymonek

Zjazd Krystyn. To one go organizują [AKTYWNE ZDJĘCIE]

Katarzyna Domagała-Szymonek

W marcu Krystyny spotkają się już po raz 20. Zjazd odbędzie się w Katowicach. Poznajcie panie, które odpowiadają za to całe zamieszanie.

W tym roku pracy jest wyjątkowo dużo. Panie działające w Stowarzyszeniu Krystyn im. Krystyny Bochenek Zjazd Krystyn organizują już po raz 20. - Spotkanie jest jubileuszowe. Chcemy, by było wyjątkowe - podkreśla Krystyna Papiernik. Jest jedną z siedmiu pań, które stoją na czele stowarzyszenia. To one od 20 lat odpowiadają za przygotowanie marcowego zamieszania. Jego pomysłodawczynią była oczywiście niezapomniana Krystyna Bochenek, która zginęła w 2010 roku w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Dziś honorowe miejsce w Stowarzyszeniu zajmuje jej córka Magda.

Tegoroczny zjazd odbędzie się pod hasłem „Krystyny w Katowicach - Mieście Muzyki”. Potrwa cztery dni, które naszpikowane będą atrakcjami. Zaplanowano koncerty, kolacje, występy, zwiedzanie regionu. Finał 13 marca, w dzień imienin Krystyn. Więcej informacji i szczegółowy program zjazdu na stronie zjazdkrystyn.pl.

Dziennik Zachodni od lat patronuje imprezie. Nie inaczej jest w tym roku.

Poznajcie członkinie Stowarzyszenia Krystyn. To panie, które od 20 lat odpowiadają za zamieszanie, jakie ma miejsce 13 marca

Katarzyna Domagała-Szymonek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.