ZKS Palmiarnia gra z AZS-em Politechniką Rzeszów

Czytaj dalej
Fot. WahnMarcus/Pixabay
Marcin Łada

ZKS Palmiarnia gra z AZS-em Politechniką Rzeszów

Marcin Łada

10 marca o 18.00 w hali CRS Palmiarnia Zielona Góra zmierzy się z AZS Politechniką Rzeszów. Nasi są na fali, ale wystąpią w zestawieniu z juniorem.

Wschodzący Białystok superliga mężczyzn wraca do stołów po prawie miesięcznej przerwie. To już ostatnie akordy sezonu zasadniczego, który kończy się po myśli zielonogórzan. Nasi zrealizowali cel, który został wyznaczony w ścisłym związku z ograniczonym budżetem. Palmiarnia miała się utrzymać i zrobiła to ze znacznym zapasem, a zwycięstwa z czołowymi zespołami stanowiły wspaniałą „wartość dodaną”.

Ile potrafią Lucjan Błaszczyk, Miroslav Horejsi wsparci Joergenem Perssonem, a zwłaszcza rewelacyjnym Taku Takakiwą? A na przykład zwyciężyć trzy razy z rzędu i zaskoczyć faworytów. Gdyby tak pełny skład we wszystkich meczach...

Trudno. Dziś do drużyny z dwoma seniorami powraca młodzieżowiec Kamil Nalepa lub Grzegorz Felkel, Łukasz Wachowiak czy Jakub Werner. To sygnał, że wszystko jest możliwe. Rywale zapowiedzieli się w składzie: Tomasz Lewandowski, Mateusz Gołębiowski i Tomislav Kolarek. Porównanie średniej wartości zespołów i ich miejsce w tabeli oscyluje w okolicach remisu ze wskazaniem na gospodarzy.

W wyrównanych pojedynkach ogromne znaczenie ma doping, który dodaje zawodnikom sił w trudnych końcówkach partii. Warto przyjść do hali i wspierać swoich nie tylko przed ekranem komputera. Oni będą dziś tego bardzo potrzebowali.

Marcin Łada

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.