Znana aktorka leczy się w zgierskim szpitalu Boruta

Czytaj dalej
Fot. Jacek Zemła
Jacek Zemła

Znana aktorka leczy się w zgierskim szpitalu Boruta

Jacek Zemła

Okazuje się, że Centrum Medyczne „Boruta” jest miejscem, gdzie leczą się nie tylko mieszkańcy powiatu, ale także znani i lubiani artyści z pierwszych stron gazet.

Obecnie w zgierskim szpitalu przebywa Monika Jarosińska - znana widzom z seriali „Pierwsza miłość”, „Samo życie”, „Plebania”, „Dwie strony medalu” „Sukces”, „Tak czy nie?”. Aktorka bardzo go sobie chwali.

- Jestem mile zaskoczona tutejszą opieką medyczną, ale też podejściem personelu, który jest pomocny i zawsze uśmiechnięty - mówi Monika Jarosińska. - Cieszę się, że dzięki podpowiedziom moich znajomych, by skorzystać ze szpitala w Zgierzu, trafiłam w dobre ręce. Już dodałam na Facebooku zdjęcia ze szpitala - śmieje się pani Monika. - Liczę na ich liczne polubienia...

Aktorka spędzi w zgierskim szpitalu kilka najbliższych dni, ponieważ jest w trakcie diagnostyki z powodu problemów neurologicznych. Ale to nie koniec związków „Boruty“ z gwiazdami. Teledysk z wykorzystaniem tutejszej sali chorych i karetki nakręcił do piosenki „Dla ciebie tylko” Thomas Martin. Obejrzało go w internecie już ponad 122 tysiące osób...

Ale to nie koniec przygód „Boruty” z gwiazdami. Lecznica, której głównym udziałowcem jest powiat zgierski, udostępniła swoje wnętrza piosenkarzowi Tomaszowi Martyńskiemu (znanemu także jakoThomas Martin). Artysta wybrał sobie mury zgierskiego szpitala jako tło swojego najnowszego klipu do piosenki „Dla ciebie tylko”.

- Centrum Medyczne „Boruta” udostępniło wokaliście karetkę oraz salę chorych, po to, by mógł powstać teledysk do pięknej ballady o kruchości ludzkiego życia - mówi dr Zbigniew Muras, prezes spółki prowadzącej lecznicę. - Utwór, który obecnie można usłyszeć w internecie, na wiosnę przyszłego roku znajdzie się na nowej płycie Thomasa Martina, utalentowanego tancerza i piosenkarza, który przez kilka lat związany był z warszawskim teatrem „Roma”.

Jacek Zemła

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.