Bielsko-Biała skorzysta na akcji z Tomem Hanksem czy to przegapi?

Czytaj dalej
Łukasz Klimaniec

Bielsko-Biała skorzysta na akcji z Tomem Hanksem czy to przegapi?

Łukasz Klimaniec

O Bielsku-Białej było głośno dzięki fiacikowi, ale urzędnicy nie idą za ciosem.

Tom Hanks dostał malucha z Bielska-Białej - informacja poszła w świat, a o mieście stało się głośno jak chyba nigdy przedtem. Świat za pośrednictwem licznych informacji w mediach dowiedział się o tym, że to w Bielsku-Białej był produkowany ten słynny w Polsce samochód i że w tym mieście mieszkają nietuzinkowi ludzie, jak Monika Jaskólska, matka trojga dzieci, która chcąc pomóc bielskiemu Szpitalowi Pediatrycznemu, wymyśliła akcję „Bielsko-Biała dla Toma Hanksa”.

- W jaki sposób miasto ma zamiar wykorzystać potencjał marketingowy, który jest wartością dodaną całej akcji? - z takim pytaniem do prezydenta Bielska-Białej zwróciła się radna Niezależnych.BB Małgorzata Zarębska, dociekając w sprawie działań, jakie zostały lub będą podjęte w związku z dużą akcją promocyjną miasta, zainicjowaną przez Monikę Jaskólską.

Bielsko-Biała skorzysta na akcji z Tomem Hanksem czy to przegapi?
FOT. Łukasz Klimaniec Symboliczne pożegnanie fiacika przed wylotem do USA. W akcji brał udział Jarosław Klimaszewski, szef bielskiej rady (w środku)

Sama też zaproponowała utworzenie w Bielsku-Białej, a więc mieście, w którym zaczęto produkować kultowy polski samochód, Miejskiego Muzeum Małego Fiata. - Jako miejsce na jego lokalizację można wykorzystać przestrzeń znajdującą się na stadionie miejskim, która liczy około 200 metrów kwadratowych i do tej pory nie jest eksploatowana. Być może udałoby się wykorzystać zapowiadaną wizytę Toma Hanksa w Bielsku-Białej i połączyć ją z otwarciem takiego muzeum - argumentowała Małgorzata Zarębska.

Pozostało jeszcze 42% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Łukasz Klimaniec

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.